מקומות לאירועים

מרכזי כנסים

עומדים לקיים כנס מקצועי, עסקי או כל כנס אחר? מחפשים אחר מרכזי כנסים באזור כזה או אחר ברחבי הארץ? הגעתם למקום הנכון! באתר זה, תוכלו למצוא רשימה מעודכנת של מרכזי כנסים מובילים המותאמים למטרות אירוח של כנסים מכל סוג ובכל סדר גודל. לכל אחד ממרכזי הכנסים המופיעים ברשימה, צירפנו דף מידע באמצעותו תוכלו להיחשף לכל המידע הנחוץ לכם על אפשרויות האירוח במקום. אנו מזמינים גם אתכם לבקר בכל אחד מדפי המידע המופיעים ברשימה ולבחור את המתחם המותאם ביותר לצרכי האירוח הנחוצים לכם.

 

אלמוג אירועים וכנסים - חיפהאלמוג אירועים וכנסים - חיפה
אתם מוזמנים לגלות את כל היתרונות ולבחור במקום הנכון: אלמוג, מתחם הכנסים והאירועים של איזור חיפה והצפון!
טלפון: 1-700-700-758  צור קשר | מידע מורחב

מרכז מורשת מנחם בגין - ירושליםמרכז מורשת מנחם בגין - ירושלים
מרכז מורשת מנחם בגין הינו מרכז כנסים ואירועים הממוקם בסמוך למושבה הגרמנית ומשכנות שאננים במרכז ירושלים. במרכז: פתרונות אירוח לכל סוגי הכנסים עד 300 משתתפים.
טלפון: 02-5652005  צור קשר | מידע מורחב

גבעת התחמושת - ירושליםגבעת התחמושת - ירושלים
עומדים לקיים אירוע עסקי או כנס מקצועי? מחפשים לוקיישן מיוחד אשר יעניק ערך מוסף לאירוע העסקי אותו אתם מקיימים? בואו להכיר מקרוב את אפשרויות האירוח הממתינות גם לכם במתחם האירועים של גבעת התחמושת.
טלפון: 073-7585197  מידע מורחב

MY קמפוס - בני ברקMY קמפוס - בני ברק
MY קמפוס, אולם כנסים במרכז, מזמין אתכם ליהנות ממתחם אירוח עסקי המותאם לכל סוגי הכנסים עד 200 משתתפים.
טלפון: 03-5661166  צור קשר | מידע מורחב

מרכזי כנסים בכל הארץ

כנסים מקצועיים ועסקיים מתקיימים במרכז, למשל בתל אביב, בירושלים, כפר סבא בצפון - בחיפה למשל וכל רחבי הארץ ולאורך כל ימות השנה, כאשר בכל כנס משתתפים עשרות עד אלפי אנשי מקצוע ומבקרים הקשורים בצורה כזו או אחרת לנושא הכנס. מרכזי כנסים הם למעשה מתחמי אירוח בסדרי גודל שונים שבכל אחד מהם ניתן לקיים מגוון רחב של כנסים וליהנות ממגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המותאמים לאופי וסוג הכנס. כל מרכזי הכנסים המובילים בישראל במקום אחד! באתר זה, תוכלו למצוא רשימה מקיפה ומעודכנת של כל מרכזי הכנסים המובילים בישראל באזור המרכז, צפון ודרום.


חיפוש מרכזי כנסים ופתרונות אירוח

לצד כל אחד ממרכזי הכנסים המופיעים ברשימה, תוכלו למצוא דף מידע מורחב באמצעותו ניתן לקבל מידע מקיף אודות מרכז האירוח, לרבות, סוגי הכנסים אותם ניתן לקיים במרכז, גודל המקום, מערכות האירוח וההפקה העומדות לרשותכם במרכז, דרכי הגישה למקום ומידע נוסף שמטרתו לאפשר לכל אחד ואחת ממפיקי הכנסים שביניכם לבחור את המקום המותאם ביותר לצורכי האירוח.


פתרונות אירוח בהתאמה אישית הבחירה בין מרכז כנסים כזה או אחר, חייבת להיעשות בהתאם לפתרונות האירוח המוצעים לכם במקום ובהתאם לסוג ואופי הכנס המתכונן, ומעל הכול בהתאם למספר המשתתפים בכנס. פתרונות האירוח השונים המוצעים לכם במרכזי הכנסים המופיעים ברשימה, נועדו לספק לכל אחד ואחת מביניכם התאמה מלאה בין אופי וסוג הכנס המיועד לבין מתקני האירוח וההפקה הממתינים לכם במרכז, ולכן, קיימת חשיבות רבה לבחירת המרכז בו תקיימו את הכנס בהתאם לפתרונות האירוח וההפקה המוצעים לכם בו.


התרשמות ויזואלית ממרכזי הכנסים

בדפי המידע המופיעים לצד כל אחד ממרכזי הכנסים הנכללים ברשימה, תוכלו למצוא גם גלריית תמונות אשר צולמו במהלך כנסים שונים שהתקיימו במרכז. כנסו, התרשמו ובחרו את מתחם האירוח המותאם ביותר לצרכי האירוח הנחוצים לכם. אנו דואגים לעדכן את דפי המידע באופן תמידי וממליצים לכם להיכנס לרשימת המתחמים בכל פעם שאתם מחפשים אחר מקום לאירוח כנסים. 

לראש העמוד ^