מקומות לאירועים

כיתות לימוד להשכרה

אם אתם מחפשים כיתות לימוד להשכרה לצורך העברת קורסים, ימי לימוד וימי עיון הגעתם למקום הנכון. בפורטל מקומות לאירועים תוכלו למצוא זאת בקלות. השכרת כיתות לימוד נפוצה בקרב תלמידים, מורים, סטודנטים ואנשים המגיעים להשתלמות וקורסים מרחבי הארץ כולה. אצלנו תוכלו לבצע השכרת כיתות לימוד על פי אזור בארץ, כמות התלמידים, ציוד טכנולוגי, זמן ההשכרה גודל ועוד. הקלקה על חלל האירוע תוביל אתכם ישירות לאתר המקום המארח עם פרטי ההתקשרות המלאים של כיתת הלימוד.

הכוורת - בית חורוןהכוורת - בית חורון
הכוורת, מתחם לכנסים, אירועים עסקיים, סדנאות והרצאות בבית חורון, מזמין אתכם ליהנות מאווירת אירוח קסומה ופסטורלית על רקע נוף הרי ירושלים במסגרת אירוח כנסים עסקיים ומקצועיים.
טלפון נייד: 052-9128015  מידע מורחב

המקום - תל אביבהמקום - תל אביב
המקום הוא מרכז תרבות ייחודי ויוקרתי בתל אביב אשר מציע כיתות לימוד להשכרה באיכות גבוהה במיוחד עבור הרצאות, סדנאות, ימי עיון וכל היבט מקצועי ולימודי אחר.
טלפון נייד: 052-9120129  מידע מורחב

מלון מצפה ים - נתניהמלון מצפה ים -  נתניה
מלון מצפה ים נתניה, מעמיד לרשותכם מספר חללי אירוח היכולים לשמש אתכם ככיתות לימוד להשכרה על בסיס שעתי או יומי לכל מטרה.
טלפון: 09-8623730  צור קשר | מידע מורחב

WeClass - חיפהWeClass  - חיפה
WeClass, מתחם חדשני להשכרת כיתות לימוד לכל מטרה בחיפה, מזמין אתכם ליהנות מהיצע מגוון של כיתות לימוד בגדלים שונים, אבזור חדש ועיצוב ייחודי יוצרים חווית למידה נעימה ומלאת השראה.
טלפון: 073-7602300  מידע מורחב

אל סירקולו - גבעת שמואלאל סירקולו - גבעת שמואל
אל סירקולו, מתחם אירוח ייעודי להדרכות, סדנאות וקורסים בגבעת שמואל, מאפשר גם לכם ליהנות מצמד כיתות לימוד מאובזרות המותאמות לכל מטרת לימוד.
טלפון: 073-7585193  מידע מורחב

מרכז מורשת מנחם בגין - ירושליםמרכז מורשת מנחם בגין - ירושלים
מרכז מורשת ע"ש מנחם בגין הממוקם במרכז העיר ירושלים כולל בתוכו כיתות לימוד בגדלים שונים המיועדים לצרכי השכרה לכל מטרה. כנסו והיחשפו להיצע הכיתות במרכז.
טלפון: 02-5652005  צור קשר | מידע מורחב

בית בכפר הדרים - כפר סבאבית בכפר הדרים - כפר סבא
בית בכפר הדרים, מזמין אתכם ליהנות מפתרונות אירוח לכל סוגי הכנסים והמפגשים העסקיים – מקצועיים. במתחם אולם לכנסים, הרצאות, ימי עיון ומתחמי לימוד.
טלפון: 09-7649994  טלפון נייד: 058-4441146  צור קשר | מידע מורחב

בית בכפר - כפר סבאבית בכפר - כפר סבא
בית בכפר, מתחם מודרני בכפר סבא, מאפשר לכם ליהנות מסביבת לימוד מרווחת המותאמת לצרכי השכרה שונים, בהתאמה אישית.
צור קשר | מידע מורחב

כיתות לימוד באווירה כפרית - קיבוץ נעןכיתות לימוד באווירה כפרית - קיבוץ נען
מתחם האירועים העסקי בקיבוץ נען, מזמין אתכם ליהנות מחדרי לימוד מאובזרים ומרווחים, המותאמים לכל מטרת השכרה על בסיס שעתי, יומי או שבועי.
טלפון: 073-7826421  מידע מורחב

MY קמפוס - בני ברקMY קמפוס - בני ברק
MY קמפוס, מתחם אירוח עסקי בסמוך לדן דיזיין סנטר ורמת החייל, מזמין אתכם ליהנות מהיצע גדול של כיתות לימוד להשכרה ופתרונות אירוח בהתאמה אישית.
טלפון: 03-5661166  צור קשר | מידע מורחב

גבעת התחמושת - ירושליםגבעת התחמושת - ירושלים
מחפשים כיתות לימוד להשכרה בירושלים? זה הזמן להכיר את אפשרויות האירוח השונות הממתינות גם לכם במתחם גבעת התחמושת.
טלפון: 073-7585197  מידע מורחב

עד 120 - ראשון לציוןעד 120 - ראשון לציון
עד 120, מתחם הדיור המוגן בראשון לציון, פותח את שעריו לאירועים עסקיים מכל סוג ולכל מטרה ומעמיד לרשותכם בין היתר כיתות לימוד להשכרה.
טלפון נייד: 054-9008490  מידע מורחב

האקריו - השכרת כיתות לימוד - רמת גן / חיפההאקריו - השכרת כיתות לימוד - רמת גן / חיפה
בחירת כיתות לימוד להשכרה קלה כעת יותר מתמיד בזכות HackerU, המקום הנכון עם האבזור החדש ביותר עבור מי שזקוק לכיתות לימוד להשכרה במרכז ובחיפה.
טלפון: 03-6135565  צור קשר | מידע מורחב

מור קורן כיתות להשכרה - תל אביבמור קורן כיתות להשכרה - תל אביב
מור קורן מציעים כיתות להשכרה לכל מטרה, על בסיס שעה, יום או טווח אורך, במחירים נוחים, ובתנאים מתקדמים. אידיאלי להעברת קורסי לימודיים.
צור קשר | מידע מורחב

מכללת סלע דעת - כרמיאלמכללת סלע דעת - כרמיאל
במכללת סלע דעת שבכרמיאל, תוכלו לערוך כנסים ואירועים עסקיים באווירה מקצועית, בתוספת כל עזרי המולטימדיה הנחוצים להצלחת האירוע ובליווי ארוחה מלאה או מזנון בופה.
טלפון: 04-9083333  טלפון נייד: 054-5644403  צור קשר | מידע מורחב

מכללת ספורט פאנל - חיפהמכללת ספורט פאנל - חיפה
מכללת ספורט פאנל מציעה כיתות לימוד להשכרה במתחם קמפוס חוצות המפרץ, וזה פתרון פשוט מושלם עבור מי שזקוק לכך באזור.
טלפון: 1-599-502014  מידע מורחב

מכללת IITC - רמת גןמכללת IITC - רמת גן
אם אתם מחפשים כיתות לימוד השכרה באזור המרכז, במכללת IITC שבבורסת רמת גן אתם תמצאו מגוון כיתות נוחות לשימוש, מאובזרות היטב, וגם ליווי אישי ויחס חם.
טלפון נייד: 050-9371871  צור קשר | מידע מורחב

פאורבול - כיתות לימוד להשכרה, נס ציונהפאורבול - כיתות לימוד להשכרה, נס ציונה
פאורבול הוא המקום בו תרצו לבחור כשאתם מחפשים כיתות לימוד להשכרה באזור נס ציונה והסביבה, כי זו בחירה שמסירה מעל הכתפיים שלכם את כל עול ההכנות.
טלפון: 072-216-9554  טלפון נייד: 054-4321169  מידע מורחב

מרכז שביט - רמת גן מרכז שביט - רמת גן
מרכז שביט, מתחם בוטיק, מודרני ומושקע, הממקום באזור הבורסה ברמת גן, מאפשר גם לכם ליהנות מחדרי ישיבות מרווחים וחדרי הדרכה מאובזרים להשכרה.
טלפון: 03-6124125  מידע מורחב

מכללת עידן ההורות - חיפהמכללת עידן ההורות - חיפה
במיקום מרכזי לב המפרץ בחיפה, במרחק של 5 דקות הליכה מהרכבת! ממתין לכם מתחם מפנק להשכרת כיתות לכל מטרה וצורך. חדרים מרווחים ומצוידים מותאמות לכל סוגי הלימוד וההדרכות.
טלפון: 077-4535155  צור קשר | מידע מורחב

קריפטון - כיתות לימוד להשכרה - כפר עיינותקריפטון - כיתות לימוד להשכרה - כפר עיינות
כשאתם מחפשים כיתות לימוד להשכרה באווירה קצת אחרת אתם מחפשים את מה שמציעים לכם בקריפטון, מרכז עסקים מושקע שמציע לכם אווירה כפרית ייחודית עם האבזור המעודכן ביותר.
טלפון נייד: 050-5237332  מידע מורחב

מקום טוב - תל אביבמקום טוב - תל אביב
בלב ההוויה התל אביבית, בדיוק במקום טוב, אנחנו מציעים שירותי השכרת כיתות לימוד עבור מגוון פעילויות עסקיות ואחרות, עם כל ההיבטים שזקוקים להם מסביב טכניים ואנושיים כאחד.
טלפון נייד: 054-240-7222  צור קשר | מידע מורחב

החצר האחורית - הוד השרוןהחצר האחורית - הוד השרון
החצר האחורית, מקום מיוחד לכנסים ואירועים עסקיים בהוד השרון, מזמין אתכם ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של פתרונות אירוח המותאמים לכל כנס מקצועי, הרצאה או ישיבה עסקית.
טלפון נייד: 052-9172496  מידע מורחב

האקדמיה לעיצוב fa29 - ראשון לציוןהאקדמיה לעיצוב fa29 - ראשון לציון
ב-fa29, בלב ראשון לציון, תמצאו את הפתרון כיתות לימוד להשכרה שאתם זקוקים לו, כשאנחנו מספקים לכם מעטפת מלאה כדי שאתם תוכלו לקיים הרצאות, ימין עיון וכדומה בראש שקט.
טלפון נייד: 052-5706547  מידע מורחב

ספייס - תל אביבספייס - תל אביב
גם אתם יודעים שלפעמים טוב יותר לערוך ישיבה מחוץ למקום העבודה, במיוחד כשצריך ראש נקי, אז אם אתם מחפשים חדרי ישיבות להשכרה בתל אביב, ספייס הוא המקום.
טלפון: 073-7579008  מידע מורחב

הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות - תל אביבהבינתחומית לעיצוב ואדריכלות - תל אביב
בבינתחומית לעיצוב ולאדריכלות אתם תמצאו מגוון של כיתות לימוד להשכרה במגוון גדלים ולמגוון צרכים עסקיים ואחרים, והיא מציעה אותם במחירים נוחים שיעזרו לכם לבחור נכון.
טלפון: 1-700-50-85-50  מידע מורחב

מכללת לימודים - חיפהמכללת לימודים - חיפה
אם אתם מחפשים באזור חיפה כיתות לימוד להשכרה, הכתובת בשבילכם היא מכללת לימודים שמציעה כיתות לימוד ומחשבים לימי עיון, הרצאות, סדנאות וקורסים שמתאימים לצרכים שלכם.
טלפון נייד: 050-8828809  מידע מורחב

אורבן האוס - תל אביב 
אורבן האוס, חלל כנסים, הרצאות וסדנאות להשכרה במרכז תל-אביב, מעמיד לרשותכם חלל אירוח אינטימי ומיוחד להפקת ימי עיון, סדנאות וכדומה.

השכרת כיתות לימוד לכל צורך

השכרת כיתות לימוד מאוד מבוקשת לכל מיני תחומים ומטרות כמו – שיעורים פרטיים, לימודי מקצוע, לימודי ערב, סדנאות פרטיות ועוד. אנשים רבים מעדיפים לשכור מקום מבלי להתחייב בשכירות ארוכת טווח ובשיפוץ המקום. כמו כן מוסדות חינוך רבים מעוניינים להוציא את התלמידים ללימודים במקום אחר עם אווירה שונה. השכרת כיתות במקום שונה מאפשרת להם להתרכז טוב יותר בחומר הנלמד. הרחק מאווירת בית הספר.

השכרת כיתות: המענה המושלם

השכרת כיתות לימוד מספקות את המענה המושלם לכל מי שמעוניין להעביר ערכים אינפורמטיביים לקהל האישי שלו. בפורטל מקומות לאירועים באזור העסקי תמצאו מבחר עשיר של כיתות לימוד להשכרה בכל רחבי הארץ. השכרת כיתות לימוד היא ההתמחות של פורטל מקומות לאירועים. המקומות המופיעים באתר הן האיכותיות והמומלצות ביותר. תוכלו למצוא כיתות להשכרה בכל מקום שתבחרו. במרכז, בצפון או בדרום.
לראש העמוד ^