מקומות לאירועים

אירועים בבית כנסת

אירוע בבית כנסת כמו חתונה, ברית/ה, בר/ת מצווה משלב חיבור מושלם לכלל האורחים באירוע לציבור החילוני והדתי כאחד. שילוב של תכני חול עם תכני הקודש והענקת משמעות לאירוע הם שיוצרים אווירה מושלמת שאין דומה לה באולמות וגני אירועים כמו אירוע בבית כנסת.

בית הכנסת היכל מאיר - תל אביבבית הכנסת היכל מאיר - תל אביב
בית הכנסת היכל מאיר - לכל מי שרוצה ליהנות מחוויה רוחנית מיוחדת במינה, הכוללת הפקה מלאה ושליטה בפרטים הקטנים ביותר.
טלפון: 073-7576279  מידע מורחב

בית הכנסת קיסריה - קיסריהבית הכנסת קיסריה - קיסריה
בית הכנסת העתיקה בקיסריה, מקום מיוחד לאירועים בקיסריה, מזמין גם אתכם ליהנות מאווירת אירוח מיוחדת המותאמת לכל סוגי האירועים החל מ-100 ועד 900 משתתפים.
טלפון: 073-7594743  מידע מורחב

בית הכנסת היכל מרדכי - הרצליהבית הכנסת היכל מרדכי - הרצליה
היכל מרדכי, בית כנסת ואולם אירועים בהרצליה, מזמין גם אתכם ליהנות מאזורי אירוח מהודרים המותאמים לכל סוגי האירועים החל מ-150 ועד 600 מוזמנים.
טלפון: 073-7576271  מידע מורחב

בתי כנסת בהם ניתן לקיים אירוע

חווית האירוע בבית כנסת מוסיפה תכנים חדשים לאירוע ולאו דווקא את התכנים הרגילים בכל אירוע כמו: קבלת פנים, טקס, ארוחה, הופעות וריקודים. כמו כן האווירה והתפאורה יוצרת הילת קדושה על כל אחד ואחת מהאורחים ומכניסה בהם חווית אירוע בלתי נשכחת. ישנם סוגים שונים של בתי כנסת המאפשרים קיום אירועים אצלם. יש כאלה המקצים מקום מיוחד ואפילו אולם על מנת לחסוך לבעלי השמחה הוצאות של הפקת אירוע באולמות וגני אירועים. יש מקומות בהם אירוע בבית הכנסת נעשה בתוך היכל התפילה ומאפשר לאורחים ולשאר הנוכחים ליהנות מהאירוע וליצור אווירה מיוחדת וקדושה. בנוסף, ישנם כיום חברות הפקה לאירועים המארגנות אירוע בבית כנסת ומספקות את כל הדרוש לרבות קייטרינג כשר איכותי וטעים ואת כל הפקת האירוע בשיתוף הרבנים וצוות האחראי בבית הכנסת.

תכנון האירוע

אם אתם מעוניינים לערוך אירוע בבית כנסת המותאם לצרכים שלכם, לכמות האורחים, לסגנון העדה שלכם וכמובן לתקציבכם, כדאי להתחיל ולחפש מקום העונה על כל דרישותיכם בפורטל מקומות לאירועים ברשת. הפורטל מעדכן את מאגרי המידע שלו באופן שוטף ותחת בדיקות קפדניות הכוללות קריטריונים חשובים עבורכם כדי שתוכלו ליהנות מאירוע מושלם איכותי ובטוח. כל בית כנסת נבדק בצורה מדוקדקת ובכל מודעה תוכלו לקבל את מירב הפרטים החשובים שבית הכנסת מעניק לאורחי האירוע.

בחירת מקום בפורטל מקומות לאירועים

כיום מגוון בתי הכנסת ברחבי הארץ מאפשרים להעביר אירועים שונים בסדר גודל משתנה. גם עבורכם אירוע בבית כנסת יכול להתאים אפילו אם אתם חילונים. בפורטל מקומות לאירועים תוכלו לבחור בקלות ובמהירות את המקום המושלם עבורכם. בכל מודעה תמצאו את מירב הפרטים שהמקום מציע, אמצעי התקשרות וכמובן תמונות אותנטיות שייסעו לכם להתרשם מהמקום ומהאווירה. היכנסו ללינקים המופיעים ברשימה שלנו ותוכלו לבחור בקלות את המקום לאירוע הבא שלכם. 073-7575865
לראש העמוד ^