מקומות לאירועים

אמות אטריום - רמת גן

עומדים לקיים כנס מקצועי או אירוע עסקי באזור המרכז? מחפשים אחר מתחם כנסים ואירועים יוקרתי ומושקע ברמת גן? זה הזמן להכיר את אמות אטריום, מתחם אולמות לכנסים ואירועים עסקיים הממוקם במגדל אטריום היוקרתי שבלב רמת גן.

 

באמות אטריום, תוכלו לקיים את כל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים המיועדים לקהל של עד 150 משתתפים, וליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של פתרונות אירוח והפקה. במתחם אמות אטריום ממתינות לכם אפשרויות מגוונות לסידור אולמות האירוח, החל מפתרונות ישיבה סביב שולחנות עגולים, דרך סידור האולמות במתכונת של כיתות לימוד ועד לפתרונות ישיבה המותאמות לישיבות דירקטוריון. כמו כן, תוכלו ליהנות מסידור תיאטרון.

 

אמות אטריום - כל מה שצריך לכנס או לאירוע העסקי

 

אולמות האירוח של מתחם הכנסים והאירועים אמות אטריום, מאובזרים במערכות ציוד מתקדמות המותאמות לכל צרכי הכנס או האירוע העסקי. בין יתר מערכות הציוד במתחם תוכלו ליהנות ממסך צפייה ענק בגודל 120 אינץ',  מערכת מולטימדיה משוכללת, מסכי פרסום המיועדים לצרכי מיתוג הכנס או האירוע, פודיום לנשיאת נאומים ומטבח מאובזר.

 

בנוסף, תוכלו ליהנות משירותי אירוח הכוללים בין היתר: חנייה מקורה, אפשרות לכיבוד קל או שירותי גורמה לאירוח ועוד מגוון רחב של פתרונות אירוח והפקה המוצעים לכם על ידי צוותי הניהול המנוסים שלנו.

 

יצירת קשר
דוא"ל:צור קשר
טלפון:03-5059854
כתובת:ז'בוטינסקי 2, רמת גן
הצג במפה:לחץ כאן