מקומות לאירועים

מקומות לאירועים קטנים ביגור

מתגוררים בחיפה או באחת מערי המפרץ הסמוכות לה? מעוניינים לקיים אירוע קטן מרגש וגדול מהחיים באזור? זה הזמן להכיר את המקומות האיכותיים של קיבוץ יגור לצרכי קיום אירועים קטנים. קיום אירועים קטנים ביגור מעניקים לכל אחד ואחת מכם מגוון יתרונות גדולים ההופכים כל אירוע קטן לחוויה מרגשת וגדולה מהחיים.

 
צל כרמל - קיבוץ יגור  
הניסיון הרב שצברנו ב-צל כרמל מבטיח שהאירוע שלכם יצליח מעל ומעבר, אז כשמחפשים מקום קטן לאירועים בקיבוץ יגור, אתם כבר יודעים מה התשובה. 4043
טלפון נייד: 050-7557159  

יגור, הקיבוץ הגדול והמרשים ביותר במדינה, הממוקם מרחק נסיעה קצר מחיפה וערי המפרץ, מאפשר לכל אחד ואחת מכם לפנטז על אירוע מושקע, נוצץ וייחודי, גם במקרים בהם כמות המוזמנים שלכם לאירוע הינה מצומצמת. אירועים קטנים ביגור, הם ללא ספק אירועים המשלבים את כל המאפיינים הבולטים אותם תוכלו למצוא בכל אירוע גדול ומושקע בו ביקרתם לאחרונה, החל משירותים כוללים לאירוע ועד לאירוח חלומי בקיבוץ יגור. במידה וגם אתם מתכוננים ונערכים לקראת קיום אירוע לכל מטרה, ובמידה וגם אתם מעוניינים לצאת מהשגרה העירונית, וליהנות מאירוע המתקיים בחיק הטבע, קיבוץ יגור הוא ללא ספק הכתובת הבאה שלכם לאירוע.
המקומות המיועדים לצרכי קיום אירועים קטנים בקיבוץ יגור, יעניקו לכל אחד ואחת מכם מגוון נרחב של שירותים הנחוצים לקיומו של כל אירוע ואירוע, החל משירותי הסעדה וקייטרינג, דרך שירותי צילום ומוסיקה ועד למגוון נרחב של אטרקציות המשתלבות במהלך האירוע. אין זה משנה מהי מטרת האירוע שלכם (בר מצווה, חתונה או מסיבת יום הולדת), קיבוץ יגור מעניק לכם מענה מושלכם לכל מטרה!