מקומות לאירועים

מקומות לאירועים קטנים בגדרה

מלבד אולמות האירועים הגדולים והמפוארים, ניתן למצוא בגדרה והסביבה גם מגוון מקומות המאפשרים לכם לחגוג דווקא אירועים קטנים באווירה אינטימית יותר. מדובר במסעדות המציעות מגוון רחב של תפריטים שיוכלו לשמש לאירוע שלכם, בהן ניתן לקיים אירוע קטן וצנוע באווירה קסומה, שתשרה על כל האורחים שלכם הרגשה של שלווה שתותיר עליהם רושם רב.

 
שבילים - מושב טל שחר שבילים - מושב טל שחר
שבילים, מסעדת שף כפרית הממוקמת במושב טל שחר שבאזור מודיעין, מאפשרת גם לכם ליהנות ממקום אינטימי ומיוחד לאירוח אירועים עד 220 משתתפים.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7569502  כתובת: מושב טל שחר  

אחוזת גן עדן - שדות מיכה (סמוך לצומת כנות) אחוזת גן עדן - שדות מיכה (סמוך לצומת כנות)
אחוזת גן עדן, מתחם אירוח חלומי הפועל באזור צומת כנות שבדרום, מאפשר גם לכם ליהנות מחוויית אירוח מוקפדת ומושקעת המותאמת לכל סוגי האירועים הקטנים והגדולים כאחד.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7581042  

גדרה היא אמנם רחוקה מאיזור המרכז הסואן, אך דווקא בגלל עובדה זו המסעדות שבה מתאימות במיוחד לקיום אירועים קטנים ואינטימיים. אם אתם רוצים לערוך אירוע מכל סוג- בת או בת מצווה, ברית מילה או אירוע עסקי שמספר המוזמנים אליו אינו רב, אין טעם לפנות לשירותיו של אולם אירועים גדול. תוכלו לפנות אל אחת המסעדות האיכותיות באיזור גדרה, אותן ניתן להשכיר לצורך אירועים.

מדובר במסעדות המיועדות לאירועים של כמאה ועד לכמה מאות אנשים בדרך כלל, כתלות בגודל המסעדה. עיצובן של המסעדות הללו ושל המנות שהן מגישות אינו נופל מהרמה של כל אולם אירועים שתוכלו למצוא. ניתן לשכור מסעדה בעלת חלל רחב ידיים, שיוכל לאפשר לאורחים שלכם גם לשבת לאכול בצורה מרווחת וגם להנות, לאחר הארוחה, מריקודים על רחבת ריקודים. המסעדות המקיימות אירועים מספקות, בדרך כלל, גם שירותי הגברה ותאורה, וכן אפשרויות להקרין סרטים או מצגות.

בפורטל מקומות לאירועים תוכלו לנווט בין המסעדות השונות בגדרה בהן ניתן לקיים אירועים. תוכלו לקרוא פרטים אודות התפריט שלהן ואודות השירותים שהן מציעות, וכן לברר פרטים אחרים כגון כמה מקום יש בהן וכמה אנשים ניתן לארח בהן. בכל עמוד ועמוד ניתן למצוא גם פרטי יצירת קשר עם המסעדה, כדי לברר את המחיר ולסגור את האירוע. תנו לנו לעזור לכם למצוא את המסעדה המתאימה ביותר כך שיתקבל אירוע מושלם.