מקומות לאירועים

מלונות לשבת חתן במרכז

חיפוש מקומות לאירוח במלונות, לאירועי חתונה, בריתות, בר בת מצווה ושבתות חתן באזור המרכז עם אתר מקומות לאירועים. בית מלון איכותי ומפנק הוא המיקום הטוב ביותר לאירועים ולשבת חתן, ובאזור המרכז תוכלו לבחור מלונות לאירועים יוצאים מהכלל בכל הרמות בהם ניתן לערוך שבת חתן ועוד שלל אירועים. מלונות לשבת חתן במרכז הם מושלמים לחתונות בר בת מצווה בריתות ולשבת חתן ומציעים את התנאים הטובים ביותר למשפחה ולאורחים. אירועים באזור המרכז שנערכים במלונות היא איכותית מבחינת התנאים מסביב ומבחינת האפשרויות של חתני השמחה ומשפחתם.
מלון קראון פלזה - סיטי סנטר - תל אביב מלון קראון פלזה - סיטי סנטר - תל אביב
מלון קראון פלזה סיטי סנטר הממוקם בלב העיר תל אביב, הינו מהמלונות המובילים בישראל ומציע אירוח אירועי שבת חתן בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9128208  כתובת: מרכז עזריאלי, תל אביב  

מלון קראון פלזה תל אביב על הים מלון קראון פלזה תל אביב על הים
מלון קראון פלזה תל אביב על הים, מאפשר לכם ליהנות מפתרונות אירוח מפנקים במיוחד לאירועי שבת חתן במסגרת חגיגות החתונה או בר המצווה.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9129721  כתובת: הירקון 145, תל אביב  

הגג בתל אביב - תל אביב הגג בתל אביב - תל אביב
כולם מתארחים במתחם הגג בתל אביב - מקום לאירועים מיוחדים עם אוכל מדהים וכשר, חדרים מפנקים, שירות מעולה ונוף לים.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7576851  

כפר המכביה - רמת גן כפר המכביה - רמת גן
שבת חתן ועלייה לתורה עורכים במלון כפר המכביה. בואו ליהנות ביום המיוחד הזה מאווירה נהדרת ותומכת שתספק לכם הכל, ולהתמקד רק במשפחה ובעלייה לתורה בבית הכנסת המפואר.
צור קשר |   מידע מורחב  טלפון: 03-6715703/4  פקס: 03-6771620  כתובת: פרץ ברנשטיין 7, רמת גן  

מלון אויה המחודש – יהוד  
מלון אויה - המלון המתאים ביותר לחגיגת שבת חתן, באווירה טובה ויחס חם, עם אוכל איכותי ביותר ו- 106 חדרי אירוח ובית כנסת במלון. 2301
טלפון: 03-9109104  כתובת: החורש 4, יהוד  

מלון אשל השומרון - אריאל  
אם כבר שבת חתן או שבת שבע ברכות, אז בואו תעשו זאת במקום קסום - במלון אשל השומרון. 3066
טלפון: 03-9366841  כתובת: דרך עפרון 3, אריאל  

אירוח לשבת חתן מהדרין

באתר תמצאו מגוון מקומות לאירוח שבת חתן, בכשרויות שונות. בהן אירוח לשבת חתן מהדרין במרכז ובתל אביב כפי שתוכלו לראות לעיל. בנוסף לכשרות מהדרין כמובן שניתן גם למצוא מקומות עם כשרות גלאט או רבנות. רובם עם בית כנסת במבנה או בסמיכות לו. כמובן שכדאי להגיע למקום האירוח, לשוחח עם משגיח הכשרות והצוות, לברר את ניסיונם באירוח לשבת חתן וכמובן להתרשם מאספקטים חשובים נוספים הקשורים לאירוע.