מקומות לאירועים

חדרי ישיבות להשכרה במרכז

חדרי ישיבות להשכרה במרכז מספקים פתרון מוצלח מאוד לשלל של תרחישים עסקיים ושל ישיבות חשובות שאתם נדרשים לעשות כאנשי עסקים הפועלים באזור המרכז, או מגיעים לאזור המרכז לצורך פגישות עסקיות, במיוחד עבור אלו שאין להם בארגון שלהם חדר ישיבות עצמאי. אז אם אתם מחפשים חדרי ישיבות להשכרה במרכז, הגעתם למקום הנכון.

המקום - תל אביב המקום - תל אביב
המקום, אולם מודרני לאירוח כנסים, סדנאות, הרצאות וישיבות בתל אביב, מזמין אתכם ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית לכל מטרה.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9120129  כתובת: ברנר 5, תל אביב  

מול ביתא - תל אביב מול ביתא - תל אביב
מול ביתא, חדר ישיבות קונספטואלי הממוקם ברמת אביב - צפון תל אביב, מזמין אתכם ליהנות ממפגשים עסקיים באווירה ביתית ומפנקת במיוחד, ל- 6 עד 40 איש.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7569347  כתובת: ברודצקי 19, רמת אביב  

סקיצה אירועים וקייטרינג - רינתיה סקיצה אירועים וקייטרינג - רינתיה
סקיצה, מתחם אירועים כפרי הממוקם במושב רינתיה, מעמיד לרשותכם מתחם אירוח עסקי המותאם לניהול ישיבות עסקיות ומפגשים עסקיים לכל מטרה.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7582304  כתובת: משק 13, מושב רינתיה  

ביטבוקס - פתח תקווה ביטבוקס - פתח תקווה
ביטבוקס פתח תקווה, מתחם אירוח למסיבות ואירועים משלב בתוכו גם חדר ישיבות מודרני ומעוצב, המותאם לאירוח עסקי עד 8 משתתפים.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7582305  כתובת: דרך יצחק רבין, פתח תקווה  

כיופים - פתח תקווה כיופים - פתח תקווה
כיופים, מקום מיוחד לאירוח אירועים בפתח תקווה, מאפשר לכם ליהנות מחדר אירוח פרטי, המותאם בין היתר, לקיום ישיבות ופגישות עסקיות באווירה אחרת.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9121289  כתובת: הירקונים 58, פתח תקווה  

מלון קראון פלזה - סיטי סנטר - תל אביב מלון קראון פלזה - סיטי סנטר - תל אביב
מרכז האירועים והעסקים של מלון קראון פלזה- סיטי סנטר תל אביב, מזמין את אנשי העסקים שביניכם ליהנות מחלל עסקי המותאם לכל מטרת אירוח.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9128208  כתובת: מרכז עזריאלי, תל אביב  

WORK@ - אור יהודה WORK@ - אור יהודה
WORK@, מתחם משרדים אישיים באור יהודה, מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של חדרי ישיבות מאובזרים ומרווחים המותאמים לכל מטרה עסקית.
צור קשר |   מידע מורחב  טלפון: 03-6481414  כתובת: ההגנה 17, אור יהודה  

ספייס - תל אביב ספייס - תל אביב
גם אתם יודעים שלפעמים טוב יותר לערוך ישיבה מחוץ למקום העבודה, במיוחד כשצריך ראש נקי, אז אם אתם מחפשים חדרי ישיבות להשכרה בתל אביב, ספייס הוא המקום.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7579008  כתובת: האומנים 7, תל אביב  

עד 120 - ראשון לציון עד 120 - ראשון לציון
עד 120, מתחם דיור מוגן בראשון לציון, מזמין אתכם ליהנות ממתחמי אירוח בגדלים שונים, לישיבות ומפגשים עסקיים.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 054-9008490  כתובת: סמילנסקי 40, ראשון לציון  

החדר האחורי - ראש העין החדר האחורי - ראש העין
החדר האחורי, מתחם אירוח לישיבות ואירועים עסקיים בראש העין,מזמין אתכם ליהנות מפתרונות אירוח מלאים לאירועים עסקיים וישיבות עד 50 משתתפים.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9125398  כתובת: עמל 13, ראש העין  

מרכז שביט - רמת גן מרכז שביט - רמת גן
מרכז שביט, מתחם בוטיק, מודרני ומושקע, הממקום באזור הבורסה ברמת גן, מאפשר גם לכם ליהנות מחדרי ישיבות מרווחים וחדרי הדרכה מאובזרים להשכרה.
  מידע מורחב  טלפון: 03-6124125  כתובת: בצלאל 8, רמת גן  

אזור המרכז עמוס במיוחד בפגישות ואירועים עסקיים, ולכן באופן טבעי החיפוש אחר חדרי ישיבות להשכרה במרכז הוא אינטנסיבי למדי. יש הרבה סיבות להגיע לאזור הזה באתר שלנו כדי לבצע חיפושים אחר חדרי ישיבות להשכרה במרכז: אתם מגיעים מארגון שבו אין חדר ישיבות מסודר או מספיק גדול וחדשני כדי לעמוד בצרכים נקודתיים מסוימים; אתם מגיעים לאזור המרכז מאזור אחר לישיבה חד פעמית; ואולי אתם פשוט רוצים לשנות אווירה לקראת ישיבה חשובה? הסיבה הבסיסית לא באמת חשובה, אבל אם אתם פה, בדף האינדקס של חדרי ישיבות להשכרה במרכז, אז אתם מעוניינים למצוא פתרון שיתאים לצרכים שלכם, ועם המגוון שמוצג כאן אנחנו די בטוחים שאתם במרחק של כמה לחיצות וכמה בירורים שיובילו אתכם לחתום על חוזה. זה יכול להיות במקום שמתמחה בהשכרת חדרים לצרכים עסקיים כאלה או אחרים, זה יכול להיות במסעדה שגם מציעה תפריט ארוחות מלא, וזה יכול להיות בבית מלון שבו יש קומת עסקים מוגדרת להשכרת חדרי ישיבות, עם כל הפלוסים והמינוסים של כל מקום ומקום.