מקומות לאירועים

חדרי ישיבות להשכרה בחיפה

מחפשים חדרי ישיבות להשכרה בחיפה ובאזור חיפה? אם אתם נמצאים בדף הזה תוכלו למצוא כאן כמה וכמה מקומות שמציעים את השירות הזה בחיפה ובקרבתה, מקומות שמציעים חדרי ישיבות להשכרה בחיפה ובאזור חיפה ברמות שונות ומגוונות, בתנאים שונים של מתחמים ושל רמות אירוח, ובכל מקרה מציעים לך פתרון שיתאים כשאתם עורכים ישיבה מחוץ לכותלי העסק.

WeClass - חיפה WeClass - חיפה
WeClass, מתחם חדשני להשכרת כיתות לימוד וחדרי ישיבות בחיפה, מזמין אתכם ליהנות ממגוון חדרי ישיבות להשכרה ממותגים ונוחים ליצירת אווירה אופטימלית.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7602300  

ביסטרו דה כרמל - זכרון יעקב ביסטרו דה כרמל - זכרון יעקב
ביסטרו דה כרמל, אולם אירועים קסום וייחודי הממוקם בתוך מבנה היסטורי ומשוחזר מהמאה ה-19 בזיכרון יעקב, מעמיד לרשותכם חדר ישיבות מודולארי ומאובזר לאירוח ישיבות עסקיות.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7585195  כתובת: דרך היין 20, זכרון יעקב  

מלון בית מימון - זכרון יעקב  
מלון בית מימון שבזכרון יעקב מציע לקיים כנסים, ישיבות וימי עיון באווירה אחרת - אווירה נינוחה ורגועה, אל מול נוף מרשים של הרים ירוקים והמושבה זכרון הציורית. 2618
צור קשר | טלפון: 04-6290390  כתובת: צה"ל 4, זכרון יעקב  

אזור חיפה והסביבה הוא אזור מצוין עבורכם אם אתם מחפשים מקום לערוך ישיבה. בדף זה באתר שלנו, האתר שמספק לכם את הכיוונים הנכונים למציאת הפתרונות לאירועים העסקיים שלכם, אנו מציעים לכם מגוון של מקומות שיכולים לספק לכם את הפתרון המושלם כשאתם מחפשים חדרי ישיבות להשכרה בחיפה ובאזור חיפה. מגוון המקומות שמציעים שירותי חדרי ישיבות באזור הוא מעניין מאוד ומגוון כאחת, עם שילובים שמציעים לכם גם נוף נפלא, שמיים וים כחול כחלק מחבילת שכירת החדר. לא משנה מה הסיבה בגינה אתם מחפשים חדרי ישיבות להשכרה בחיפה ובאזור חיפה, כאן תוכלו לראות מי מציע מה, להרים מייד טלפון ולבדוק את כל הפרטים, ובסופו של דבר גם לחתום על חוזה שמתאים לצרכי הישיבה שלכם. תוכלו לבחור מקום בהתאם לאבזור שהוא מציע בחדר. תוכלו לבחור מקום שמציע שכירת חדר ישיבות לתקופה יותר ארוכה מיום אחד, וכן תוכלו לבחור מקום בו השירות כולל תקרובת מלאה, ושירות אישי צמוד והדוק. הבחירה בסופו של דבר כולה שלכם.