מקומות לאירועים

אולמות כנסים בירושלים

כשאתם מחפשים אחר אולמות לכנסים בירושלים, מהם הסטנדרטים שאתם מציבים לפניכם? איזה סוג של מקום יענה על הצרכים המדויקים שלכם? אנחנו כאן, באתר מקומות לאירועים אולי לא יכולים בדיוק לענות על השאלה הזו שלכם, אבל אנחנו כן מספקים לכם בדף זה רשימה של אולמות כנסים בירושלים שהינה מגוונת, משתנה, מותאמת ויכולה להתאים עצמה, ובשורה התחתונה תמצאו כאן רשימת מקומות שייתנו לכם את התשובות שצריכים.

מרכז מורשת מנחם בגין - ירושלים מרכז מורשת מנחם בגין - ירושלים
מרכז מורשת מנחם בגין הינו מרכז כנסים ואירועים הממוקם בסמוך למושבה הגרמנית ומשכנות שאננים במרכז ירושלים. במרכז: פתרונות אירוח לכל סוגי הכנסים עד 300 משתתפים.
צור קשר |   מידע מורחב  טלפון: 02-5652005  כתובת: ש.א. נכון 6, ירושלים  

אולם שמחה בכותל - ירושלים אולם שמחה בכותל - ירושלים
שמחה בכותל, אולם כנסים ואירועי חברות בירושלים, מזמין אתכם ליהנות מחוויית אירוח עסקי המשלבת בתוכה את אחד מנופיה הקסומים של ירושלים.
  מידע מורחב  טלפון: 02-6275251  כתובת: הכותל 12, ירושלים  

גבעת התחמושת - ירושלים גבעת התחמושת - ירושלים
עומדים לקיים אירוע עסקי או כנס מקצועי? מחפשים לוקיישן מיוחד אשר יעניק ערך מוסף לאירוע העסקי אותו אתם מקיימים? בואו להכיר מקרוב את אפשרויות האירוח הממתינות גם לכם במתחם האירועים של גבעת התחמושת.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7585197  כתובת: זלמן שרגאי 5, ירושלים  

החאן הירושלמי - ירושלים החאן הירושלמי - ירושלים
החאן הירושלמי, אחד ממוסדות התיאטרון והתרבות האהובים והוותיקים ביותר במדינה, פותח את שעריו בפני הסקטור הפרטי- עסקי, ומזמין גם אתכם לערוך ולקיים במקום כנסים מקצועיים ועסקיים לכל מטרה.
  מידע מורחב  טלפון: 02-6719602  טלפון נייד: 054-5999930  כתובת: דוד רמז 2, ירושלים  

אירועים ברובע היהודי - מרכז דוידסון - ירושלים אירועים ברובע היהודי - מרכז דוידסון - ירושלים
מרכז דודיסון מארח כנסים ואירועים עסקיים קטנים וגדולים, החל מ- 60 איש ועד 1000 איש, ומזמין אתכם ליהנות ממספר מתחמי אירוח ומגן ארכיאולוגי מיוחד.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7575884  

יקב פסגות - פסגות יקב פסגות - פסגות
יקב פסגות, הממוקם אל מול הנופים הקסומים של נחל פרת בסמוך לירושלים, מאפשר גם לכם ליהנות ממתחם אירוח ייחודי ואיכותי המיועד בין היתר להפקת כנסים ואירועים עסקיים.
  מידע מורחב  טלפון: 02-9979333  

מלון קראון פלאזה - ירושלים מלון קראון פלאזה - ירושלים
מיקום איכותי, מקצועי ומרשים לצרכי קיום כנס בירושלים, מתחם האירועים והכנסים של מלון קראון פלאזה - ירושלים
  מידע מורחב  טלפון: 02-6588888  כתובת: העלייה 1, ירושלים  

מלון עין כרם - ירושלים מלון עין כרם - ירושלים
עין כרם, מלון בוטיק יוקרתי הממוקם בסמוך לכפר עין כרם שבירושלים, מעמיד לרשותכם חלל אירוח המעוצב בסגנון אירופאי המיועד בין היתר לאירוח כנסים ואירועים עסקיים עד 70 איש.
  מידע מורחב  טלפון: 02-5608555  

מלון הר ציון - ירושלים מלון הר ציון - ירושלים
מלון הר ציון הממוקם במרכז ירושלים, מעמיד לרשותכם מספר מתחמי אירוח המיועדים לקיום כנסים, סמינרים ואירועים עסקיים החל מ-60 ועד 500 משתתפים.
  מידע מורחב  טלפון: 02-5689555  כתובת: דרך חברון 17, ירושלים  

המרכז הישראלי למצויינות בחינוך - ירושלים המרכז הישראלי למצויינות בחינוך - ירושלים
המרכז הישראלי למצוינות בחינוך, מתחם מודרני ומושקע לאירוח כנסים ואירועים עסקיים בירושלים, מעמיד לרשותכם אודיטוריום מפואר המיועד ל-600 איש וחדר סמינרים מאובזר הכולל 100 מקומות ישיבה.
  מידע מורחב  טלפון: 02-6755100  כתובת: דרך חיים ע. קוליץ 1, דרך משואה, ירושלים  

בית מזיא לתיאטרון - ירושלים בית מזיא לתיאטרון - ירושלים
בית מזיא לתיאטרון בירושלים, מזמין גם אתכם ליהנות ממגוון נרחב של אולמות אירוח המיועדים בין היתר להפקת כנסים ואירועים עסקיים.
  מידע מורחב  טלפון: 02-6230002  כתובת: מסילת ישרים 18, ירושלים  

מלון יד השמונה - יד השמונה (בסמוך לירושלים) מלון יד השמונה - יד השמונה (בסמוך לירושלים)
יד השמונה, מלון אירוח הממוקם במושב יד השמונה בסמוך לירושלים, מזמין גם אתכם ליהנות מ-4 אולמות אירוח בגדלים שונים המיועדים לכל סוגי האירועים העסקיים והכנסים המקצועיים.
  מידע מורחב  טלפון: 02-5942000  כתובת: מושב יד השמונה  

מלון אלדן - ירושלים מלון אלדן - ירושלים
במלון אלדן הממוקם בלב ליבה של ירושלים, תוכלו למצוא אולם כנסים אינטימי ומיוחד המותאם באופן אישי לכל סוגי הכנסים העסקיים והמקצועיים המיועדים לקהל משתתפים של עד 80 איש.
  מידע מורחב  טלפון: 1-700-700-743  כתובת: דוד המלך 24, ירושלים  

מלון לב ירושלים - ירושלים  
צוות מלון לב ירושלים ישמח להעמיד לרשותכם את שני אולמות האירוח המיועדים ל-150 איש או את הפנטהאוזים המפנקים לאירועים עסקיים, כנסים וימי עיון עד 40 איש. 3349
טלפון: 02-5300333  כתובת: המלך ג'ורג' 18 , ירושלים  

אוויר הרים צלול כיין, וריח כנסים נישא באוויר בבירת ישראל, ואם גם אתם מחפשים בדיוק עכשיו אחר אולמות כנסים בירושלים, אז הגעתם בדיוק לדף הכי נכון באתר הכי נכון, הדף בו תמצאו רשימה של מקומות שמציעים בדיוק את מה שאתם צריכים ברגע זה, והוא אולמות כנסים בירושלים, העיר שהרים רבים סביב לה, והחן והיופי המיוחד שלה משרים על כנסים אווירה מיוחדת שלא מוצאים לעיתים במקומות אחרים. כפי שאתם רואים, ברשימה ישנם כמה וכמה מקומות שמציעים אולמות כנסים בירושלים ברמות שונות בסגנונות מעט אחרים, ברמות הפקה כאלה או אחרות, ואתם אלו שצריכים לבדוק אלו מהם מתאימים יותר לכנס שלכם, בין אם מדובר בכנס קטן מקצועי, או כנס חברה מרובה משתתפים, בין אם אתם רוצים לקבל את כל השירותים במקום אחד או לדאוג לכל פרט באופן עצמאי, כלומר אולמות כנסים בירושלים שאתם שוכרים את האולמות עצמם ותו לא, ובין אם אתם רוצים ארוחה מלאה או כמה דוכני מזון פזורים, וגם אם אתם זקוקים למקום לקבלת פנים ולרישום, את כל התשובות לדרישות הללו שלכם תוכלו למצוא כאן בדף אולמות לכנסים בירושלים.