מקומות לאירועים

אולמות כנסים בפתח תקווה

עומדים לקיים כנס מקצועי או אירוע עסקי בפתח תקווה? באתר זה ממתינה לכם רשימה מקיפה ומגוונת של כל מתחמי ואלומות האירוח המותאמים לצורך מטרה זו. כנסו עכשיו לרשימת אולמות כנסים בפתח תקווה, וגם אתם תוכלו להיחשף לכל פריטי המידע הנחוצים לכם אודות מתקני האירוח ושירותי ההפקה הממתינים לכם בכל אחד מאולמות הכנסים המובילים ביותר בעיר. האולמות המופיעים ברשימה מותאמים לכל אירוע עסקי בכל גודל ומכל סוג.

לה פלומה - פתח תקווה לה פלומה - פתח תקווה
לה פלומה, מתחם הכנסים והאירועים החדש של פתח תקווה, מזמין אתכם ליהנות מחלל אירוח מודרני ומעוצב המותאם לכל סוגי הכנסים והאירועים העסקיים.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9170949  כתובת: בן ציון גליס 44, פתח תקווה  

טוסקה TOSCA - פתח תקווה טוסקה TOSCA - פתח תקווה
טוסקה, גלריית אירועים וכנסים הממוקמת בפתח תקווה, מזמינה אתכם לקיים במקום אירועים וכנסים עסקיים לכל מטרה ולקהל משתתפים של עד 200 איש.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 055-6696982  כתובת: השחם 30, פתח תקווה  

קסאנאדו - פתח תקווה קסאנאדו - פתח תקווה
בקסאנאדו תמצאו אווירה יוקרתית במיוחד עבור אירועים עסקיים, כנסים וימי עיון, אווירה שבפני עצמה תורמת להצלחת האירוע שלכם.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7576272  כתובת: בן ציון גליס 50, פתח תקווה  

ריה אירועים RIYA - פתח תקווה ריה אירועים RIYA - פתח תקווה
ריה אירועים, אולם בוטיק לכנסים ואירועים עסקיים בפתח תקווה, מאפשר לכם ליהנות מפתרונות אירוח והפקה בהתאמה אישית מלאה, עד 300 משתתפים!
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9120502  כתובת: אלכסנדר ינאי 9, פתח תקווה  

הרקיע השביעי - פתח תקוה הרקיע השביעי - פתח תקוה
הרקיע השביעי, אולם כנסים ואירועים בפתח תקווה, מזמין אתכם ליהנות מפתרונות אירוח מלאים ומודולאריים לכל סוגי הכנסים עד 400 משתתפים.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9124211  כתובת: בר כוכבא 72, פתח תקוה  

הוליווד ארועים - גבעת שמואל הוליווד ארועים - גבעת שמואל
בהוליווד אירועים תוכלו ליהנות מחלל אירוח מודרני, מושקע וכשר, המותאם לאירוח כנסים מקצועיים עד 200 איש.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9121287  כתובת: אתרוג 25, גבעת שמואל  

דרזנר 5 - פתח תקווה דרזנר 5 - פתח תקווה
דרזנר 5, מתחם אירועים וכנסים חדש ומושקע בפתח תקווה, מזמין אתכם ליהנות מחלל אירוח מודרני המותאם לאירוח אירועים עסקיים, כנסים, ימי עיון, אירועי קד"מ ועוד.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9172014  כתובת: דרזנר 5, פתח תקווה  

סקיצה אירועים וקייטרינג - רינתיה סקיצה אירועים וקייטרינג - רינתיה
סקיצה אירועים וקייטרינג במושב רינתיה נותן לכם הזדמנות לבחור בין קיום אירוע איכותי במושב רינתיה לבין שירותי קייטרינג במשרד, בחיק הטבע או בכל מקום שתבחרו.
  מידע מורחב  טלפון: 073-7582304  כתובת: משק 13, מושב רינתיה  

פתח תקווה, אם המושבות והעיר החמישית באוכלוסייתה בישראל, היא גם אחת מהערים המשגשגות והמתפתחות ביותר בישראל של תחילת המאה ה-21. ברחבי העיר פועלים עשרות מתחמים עסקיים המאכלסים את משרדיהם של החברות הגדולות והמובילות ביותר במשק הישראלי.


בקטגוריית אולמות כנסים בפתח תקווה, תוכלו למצוא רשימה מעודכנת ומקיפה של כל מתחמי האירוח העסקיים הפועלים בפתח תקווה. מתחמים אלו מיועדים בין היתר למטרות אירוח כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים מכל סוג –בכל גודל ולכל מטרה.


על מנת לסייע לכם במציאת האולם הנכון והאופטימאלי ביותר לצרכי הפקת האירוע או הכנס העסקי אותו אתם מתכננים, אנחנו באתר מקומות לאירועים, ריכזנו עבורכם רשימה מפורטת של אולמות הכנסים המובילים ביותר בעיר, ובתוכה: דפי מידע מורחבים אודות כל אחד ואחד מהאולמות.


בדפי המידע המורחבים תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם לצורך בחירת האולם, החל ממידע אודות מתקני המקום, גודלו והיקף השירותים המוצעים לכם בו ועד לפריטי מידע אודות דרכי ההגעה לאולם ומספר מקומות החנייה באזור.


אם גם אתם עומדים לקראת הפקתו של אירוע עסקי או כנס מקצועי בפתח תקווה, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מכם, להכיר מקרוב את מתחמי האירוח והאולמות המופיעים ברשימה, ובאמצעות דפי המידע המורחבים לסווג את המקום המועדף עליכם ביותר. כנסו, התרשמו ובדקו מהם השירותים הנחוצים לכם למטרות האירוח העסקי והיכן תוכלו למצוא את המענה המושלם לצרכים אלו.