מקומות לאירועים

מסעדות עם חדר פרטי בהרצליה

מעוניינים לחגוג אירוע קטן של כמה עשרות משתתפים, אישי או עסקי, באיזור הרצליה? אחת מן הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות היא לשכור חדר פרטי באחת מן המסעדות המובילות בעיר. השכרת החדר יכולה לתת לאירוע אווירה יוקרתית ולהפוך אותו לחוויה קולינרית מיוחדת, ולא פחות חשוב—היא חוסכת מכם את תכנון הפרטים הקטנים של האירוע.

 
רוזלין ROZALIN - הרצליה פיתוח רוזלין ROZALIN - הרצליה פיתוח
רוזלין, מסעדת אירועים בהרצליה פיתוח, מעמידה לרשותכם חדר אירוח פרטי המותאם לכל סוגי האירועים האינטימיים והמיוחדים, למספר מצומצם של משתתפים.
  מידע מורחב  טלפון: 052-9124064  כתובת: רמת ים 93, הרצליה פיתוח  

B56 לופט אירועים - הרצליה פיתוח B56 לופט אירועים - הרצליה פיתוח
B56, לופט לאירועים הממוקם על הים במתחם ארנה - הרצליה פיתוח, מזמין אתכם ליהנות מחדר אירוח פרטי המותאם לכל סוגי האירועים הפרטיים והעסקיים באווירה אינטימית ומושלמת.
  מידע מורחב  טלפון נייד: 052-9126804  כתובת: השונית 2, הרצליה פיתוח  

הרצליה היא עיר יוקרתית ומיוחדת. אם אתם מעוניינים לשכור חדר במסעדה בהרצליה לשם קיום אירוע קטן, הגעתם אל המקום הנכון. תוכלו לבחור בין מסעדות היושבות בתוך העיר לבין מסעדות על הים. לכל מסעדה מאפיינים ואיכויות משלה, וכל מסעדה תשרה על האורחים שלכם אווירה אחרת. פורטל מקומות לאירועים נמצא כאן על מנת לסייע לכם לבחור את המסעדה המתאימה ביותר, הן עבורכם והן עבור האורחים שלכם, מכל הבחינות.

קיימות מגוון מסעדות בהרצליה בהן ניתן להשכיר את החדר הפרטי. מבלד עניין המיקום, נבדלות המסעדות זו מזו במגוון פרמטרים. ראשית, נציין את סוג המטבח. ניתן למצוא מסעדות במגוון רחב של סגנונות, המגישות אוכל מסוגים שונים. עליכם להתאים את סוג המסעדה שתבחרו לטעם האישי שלכם ולטעמם של האורחים שלכם. בנוסף, נבדלות המסעדות זו מזו בכמות האורחים שיכול להכיל החדר הפרטי. המספר הממוצע הוא כ-50 אורחים, אולם ניתן למצוא מסעדות החורגות מעט לכאן ולכאן.

אנו מזמינים אתכם לשוטט בין דפי המסעדות השונים באתר. לכל מסעדה ומסעדה יש תיאור נרחב, באמצעותו תוכלו להתרשם ממאפייניה של המסעדה. תוכלו למצוא גם תמונות שימחישו לכם כיצד נראית המסעדה, וכן תוכלו לקבל פרטי יצירת קשר עם המסעדה לשם בירור פרטים נוספים על המקום או הזמנת האירוע עצמו. הניווט בין דפי האתר קל ומהיר, ונועד לעזור לכם במלאכת החיפוש אחר המסעדה המתאימה באיזור הרצליה.