מקומות לאירועים
ואמוס פתח תקווה – אולם אירועים קטן ואיכותינכתב ע"י איציק בתאריך 01/07/2017

ואמוס פתח תקווה

ואמוס אירועים – מה האפשרויות?

אתם רוצים לחגוג בר/בת מצווה, חתונה קטנה ואיכותית, ברית/ה או אולי אירוע השקה. אתם מעוניינים באירוע מסוג אחר, משהו נוצץ, איכותי ומוקפד עד לפרטים הקטנים ביותר.

אנחנו בואמוס פתח תקווה מנוסים באירועים מסוג זה ויודעים לתקתק את העניינים באופן המושלם.

צוות ואמוס אירועים יישב אתכם, יבין את התמונה הכוללת, יתחקר אתכם עד פרטי הפרטים ואז ירכיב יחד אתכם את האירוע לכל אורכו ולא יחמיץ שום פרט – קטן או גדול. תגלו שבאמתחתנו שפע רעיונות יצירתיים המבוססים על ניסיוננו הרב בתחום. זו המומחיות שלנו!

אולמי ואמוס – מקום קטן ומיוחד בפתח תקווה

עד לאחרונה, לא רבים נחשפו לאולמי ואמוס בפתח תקווה. שמו של המקום עבר בעיקר מפה לאוזן ומעגל הלקוחות המרוצים הלך וגדל הודות לאיכות האירועים ושביעות הרצון של לקוחותינו.

כל מי שעשה אירוע ב אולמי ואמוס פתח תקווה זוכר את היעילות, הרצון הטוב והתפיסה של המקום לפיה הכול סובב סביב האורח ושביעות רצונו המלאה. החל מהפגישה הראשונה וכלה בסוף האירוע המוצלח.

ואמוס פתח תקווה – לא מתפשרים על האיכות!

בואמוס פתח תקווה תגלו שילוב יוצא דופן בין שפים עתירי ניסיון מהשורה הראשונה לצד חומרי גלם איכותיים ללא פשרות – תוך הקפדה על מחיר הוגן ומתחשב בלקוחותינו.

תכנון האירוע יבוצע לפרטי הפרטים ובדיוק כפי שסוכם לכל אורך האירוע, תמיד יעמוד לרשותכם איש צוות מנוסה שערוך לטפל בכל הפתעה שעלולה לצוץ ולתת פתרונות מהירים ויעילים לכל תרחיש. התכנון יותאם לרצונותיכם ונטייתכם מבלי לחרוג מהתקציב שעומד לרשותכם.

מקום איכותי ואינטימי - ואמוס פתח תקווה

יצירת קשר

טלפון: 073-7576298
כתובת: בן ציון גליס פינת רחוב הרכבת, א.ת סגולה, פתח תקווה

אולי יעניין אותך גם: