מקומות לאירועים
כיצד לבחור תקליטן לחתונה?נכתב ע"י בתאריך 23/01/2014

מלאכת תכנון החתונה היא ממש כמו הרכבת פאזל – אתם מעוניינים שכל החלקים יותאמו אחד לשני בצורה מושלמת, ושהתמונה המלאה תהיה מוצלחת ומדהימה.

 בניגוד להרכבת פאזל, בהם כל חלק הוא יחיד ולא גמיש באפשרויות, כשזה נוגע לבחירת ספקים בחתונה – האפשרויות הם רבות ומרובות: עשרות תקליטנים, צלמים וחברות קייטרינג, כולן איכותיות ומומלצות. אז איך מקבלים את ההחלטה במי לבחור?

קצת על שירותי מוסיקה בחתונות

במאמר הבא נתייחס לבחירה של שירותי מוסיקה לחתונה. כולם יודעים שלמוסיקה יש תפקיד נרחב באירוע, החל מנעימות בקבלת הפנים האלגנטית, דרך שיר החופה המרגש אשר מלווה את החתן והכלה ועד הדובדבן שבקצפת -  הריקודים הסוערים והמקפיצים לאורך כל ערב החתונה.

קיים מבחר רחב של תקליטנים לחתונות ואירועים, ועל כן הבחירה לא פשוטה. מומלץ להיערך בהתאם לתהליך החיפוש, ולהחליט מראש מהם הפרמטרים החשובים לכם בבחירת התקליטן: מחיר הוגן? גיוון רחב בשירים? ציוד איכותי? בהתאם לכך, החליטו על מה אתם לא מתפשרים ועל מה ניתן לוותר.

דגשים לבחירת תקליטן לחתונה ולאירועים

מילת המפתח היא המלצות. נסו לקרוא ולעיין בכמה שיותר המלצות וביקורות על תקליטנים שונים מטעם לקוחות קודמים וזוגות נשואים, בכדי לקבל חוות דעת אובייקטיבית ואמינה. באתרי תכנון חתונות ופורטלים העוסקים בתחום ניתן לאתר מגוון המלצות וביקורות. רצוי להתמקד בשניים עד שלושה תקליטנים, בכדי לא להתלבט בין ריבוי אפשרויות.

בשלב הבא שוחחו עם התקליטנים ונסו להתרשם מהם באופן אישי. כדאי גם לקבוע בהקדם פגישת היכרות בה תוכלו לציין את רצונותיכם בנוגע לקו המוסיקלי בחתונה.

בסופו של דבר, חשוב לזכור כי התחושה האישית שלכם היא זו שקובעת. אם יש תקליטן או חברת הפקות מוסיקלית אשר מצאו חן בעיניכם, ואתם משוכנעים כי בזכותו החתונה שלכם תהיה מיוחדת ובלתי נשכחת, כדאי בהחלט לבחור בתקליטן זה.

המאמר נכתב בשיתוף עם שיין און - תקליטן לחתונה

אולי יעניין אותך גם: