מקומות לאירועים
טיפים לבחירת גן אירועים בצפוןנכתב ע"י בתאריך 17/10/2013

החלטתם כי האירוע אותו אתם מתכננים ראוי וצריך להיערך בגן אירועים. החלטה לגמרי נבונה בה אתם יכולים להנות מטבע, מקום פתוח וירוק, ולהרוויח אווירה ייחודית ששונה מאולם אירועים סגור. בישראל יש די הרבה גני אירועים, שכן אירועים נחגגים במדינה בכמויות רבות ולאורך כל ימות השנה. בשל מזג האוויר הדי נוח אצלנו שכולל ימי גשם מעטים, יזמים נוטים להקים גנים לרווחת ציבור החוגגים שאוהב את המרחב הפתוח תחת כיפת השמיים.

באיזה אזור בארץ כדאי לחפש מקום לאירוע?

אין נקודה ספציפית שבה מתרכזים גני האירועים השונים, ולמעשה הם פרוסים לאורכה ולרוחבה של המדינה. לכן הבחירה שלכם באזור צריכה להיות מגובה בשיקולים כמו נגישות ונוחות הגעה, מרחק נסיעה שיש לרוב האורחים, החיבור שלכם עם המקום והליכה בעקבות הלב. למרות דלילות האוכלוסיה ביחס למרכז, ואולי בעקבותיה, רבים בוחרים גן אירועים בצפון מבין ההיצע הקיים באזור זה. אין ספק שהצפון נחשב לאזור יפהפה, ירוק ופורח, ויש בו אווירה מיוחדת במינה.

חשבו - האם זה מספיק?

חשוב לזכור כי עם כל הכבוד לאזור, לאווירה שלו ולכל מה שהוא מייצג ומכיל בתוכו, הדבר העיקרי שישפיע על הצלחת האירוע הוא גן האירועים עצמו בו תבחרו. הרי אפשר למצוא בקלות גם גני אירועים בשרון לצורך העניין או כל אזור אחר בארץ. מה שחשוב באמת זה לבדוק את האווירה בגן, האם הוא מטופח ומעוצב לטעמכם, מהי רמת השירות וכמובן האוכל שמוגש, ולמעשה כל הדברים שחשובים לכם. לכל אחד יש את הגורמים האישיים שהופכים מבחינתו אירוע למושלם.

לזכרונות היפים בחיים

חתונה חלומית בגן אירועים פסטורלי ומיוחד, בצפון הארץ הירוק והפורח, זה בהחלט יכול להיות הולם ליום המאושר בחייכם. אם אתם רוצים להבטיח אירוע מושלם מאלף עד תו, חפשו את המקום שיש בו מעבר לאסתטיקה ועיצוב, והוא גם עומד בסטנדרטים המחמירים של מזון איכותי ומגוון, ושל שירות נלהב ומקצועי מהצוות. אחד המקומות המובילים בצפון לאירועי יוקרה בדגש על חתונות מקסימות ונדירות ביותר, הינו גן האירועים מצודת ברקאי. חפשו והגיעו, והתאהבו במבט ראשון.

 

השותפים שלנו: מצודת ברקאי - גן אירועים בצפון

אולי יעניין אותך גם: