מקומות לאירועים
המשמעות של הזמנת רב מזמר לחתונהנכתב ע"י בתאריך 17/10/2013

רוב הזוגות המאושרים שעומדים להינשא שואפים בכל מאודם לתכנן אירוע יוצא מגדר הרגיל ברמת הייחודיות והריגוש שלו. רבים חשים כי היום החשוב והמשמח בחיים בו מתחתנים חייב להיות מלא בטוב, באושר וברגש. לכן מתכננים כל שלב בקפידה, בוחרים את המקום המתאים, את המנות הטעימות, את האטרקציות המיוחדות ואת התקליטן המקפיץ וכמובן את המקום בו יעשו שבת חתן. ובאופן מפתיע, דווקא השלב החשוב ביותר מבחינת קדושתו ומעמדו, שלב החופה, בד"כ לא מושקעת בו מחשבה והוא די דל ומשעמם.


מחזה ידוע וצפוי ברוב המוחלט של החתונות

אלו שקרובים חברתית או משפחתית לחתן והכלה הנרגשים שעומדים על החופה, גם יהיו קרובים אליה פיזית. המעגלים הרחוקים יותר, משפחה של חברים או חברים של משפחה, ניתן למצוא מאחור, מפטפטים ולא שמים לב לנעשה על החופה. ניתן לשים את האצבע המאשימה במצב הזה לשגרה הידועה, בה הרב מקדש ומברך, לעיתים מוסיף הלצה אחת או שתיים, אך הכל ידוע וצפוי. מה הפתרון? יש בשורה! אם אתם בעד חופה מיוחדת, מעניינת, בה כולם מופתעים, חובה שתכירו את הלהיט החופתי.


רב מזמר שמעשיר את החופה ומייחד אותה

חשבו על הסיטואציה, אתם הזוג המאושר עומדים יחד עם משפחתכם הגרעינית על החופה, הרב לוקח את המיקרופון, ואז בלי הודעה מוקדמת כשכל האורחים מסביב מצפים לעוד עשר דקות סטנדרטיות, לפתע פתאום הרב הנלהב מתחיל לזמר, מברך בשירה וריקודים ומשמח את כולם.

אין סיכוי שמישהו מהאורחים יישאר אדיש לאטרקציה הזו, ויותר מכך אין כל תסריט כזה בו מישהו מהאורחים ישכח את החופה המיוחדת שלכם. ניתן לבחור את נוסח הזמרה ולהלהיב את אחרון הנוכחים.


רב לחתונה השמחה והמפתיעה ביותר

מעבר לקבלת הפנים, שלב החופה הוא באופן רשמי השלב הראשון של אירוע החתונה, הפנים שלה והרושם הראשוני שמתעצב ומאחד את כולם ומאפשר להם בהמשך לחגוג שבת חתן במלון כאיש אחד. כך על ידי אטרקציה כה מיוחדת ומפתיעה כרב מזמר אתם מרוויחים פעמיים - גם חופה ייחודית שהיא זיכרון נפלא, וגם התחלה מדהימה לחתונה שמכניסה את כולם לאווירה הרצויה. 


אולי יעניין אותך גם: