מקומות לאירועים

כשאתם צריכים לארגן אירועים עסקיים מסוגים שונים, כדאי מאד לבדוק ראשית את האופציה של עריכת כנסים וימי עיון בתוך מסעדות עם חדר פרטי. אירועים עסקיים שמתקיימים במסעדות, יכולים להיות כמובן בסדרי גודל שונים - יש מסעדות שמתאימות לכנסים גדולים ויש שמתאימות לקטנים. כמובן שכאשר אתם מארגנים כנסים וימי עיון במסעדות, חשוב לבחור את המסעדה שתתאים לאופי האירוע - מסעדת בשרים, מסעדה חלבית, מסעדה כשרה, מסעדת יוקרה וכיו"ב. בכל מקרה, היתרון המרכזי של ארגון כנסים וימי עיון במסעדות, הוא בכך שיש כל כך הרבה סוגי מסעדות - כך שיש סיכוי של 100% שתוכלו למצוא את המסעדה המושלמת, שתתאים בדיוק מושלם לאופי הכנס שאתם מארגנים.

מסעדת Wokorwalk‏ - ירושליםמסעדת Wokorwalk‏ - ירושלים
WOKORWALK, מסעדה כשרה המשלבת באלגנטיות בין המטבח האסייאתי לזה הישראלי, מזמינה גם אתכם ליהנות ממתחם אירוח המיועד לכל סוגי הכנסים והאירועים הפרטיים והעסקיים עד 100 איש.
טלפון: 073-7582411  מידע מורחב

מסעדת פולי - ירושליםמסעדת פולי - ירושלים
פולי, מסעדת שף חלבית כשרה למהדרין הממוקמת בלב שכונת בקעה שבירושלים, מזמינה אתכם ליהנות מאווירת אירוח אקסקלוסיבית המיועדת לאירועי חברות וכנסים עסקיים-מקצועיים בירושלים.
טלפון: 073-7582402  מידע מורחב

גרינפילד אירועים – מתחם הגולף בגעשגרינפילד אירועים – מתחם הגולף בגעש
גרינפילד אירועים מאפשר לכם לקיים כנס או אירוע עסקי של 350-10 מוזמנים באווירה מיוחדת. המקום מציע שילוב של שדות ירוקים, פעילויות גולף וחוויה קולינרית מדהימה.
טלפון: 073-7826404  מידע מורחב

ויקי & כריסטינה - תל אביבויקי & כריסטינה - תל אביב
אווירה, מטבח עשיר וחווייתי, מיקום מיוחד משתלבים ביחד כדי לתרום להצלחת אירועים עסקיים, וזה בדיוק מה שתמצאו בויקי וכריסטינה, מתחם בילוי שמציע עיצוב ספרדי מיוחד במיקום מאוד מיוחד.
טלפון: 03-7367272  מידע מורחב

מועדון פאנץ' ליין - תל אביבמועדון פאנץ' ליין - תל אביב
מועדון הפאנץ' ליין מזמין אתכם ליהנות מאירועים מיוחדים המשלבים מופעי שירה, מופעי בידור וריקודים בכל השפות והמקצבים, תפריט עשיר וכשר ובר גדול, תוסס וצבעוני.
טלפון: 073-7575880  מידע מורחב

פיצ'ונקה - נס הריםפיצ'ונקה - נס הרים
בפינוצ'קה שבנס הרים תוכלו לשלב בין קרבה לעיר לבין חוויה מדהימה של חיבור לטבע. במקום ניתן לקיים כנסים ואירועים עסקיים מכל סוג בליווי מזנון מגוון ועשיר.
טלפון: 073-7575873  צור קשר | מידע מורחב

לראש העמוד ^